shiraz honar
غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی به چه معناست؟

غرفه فضای محدود فروشگاهی در مدت زمان زمان موقت است.امروزه غرفه های نمایشگاهی از فرمت قدیمی خود که شامل سازه های فلزی (اسپیس فریم) بود تغییر شکل داده و دانش طراحی منحصر به فرد خود را به وجود آورده است.

پیشرفت تجهیزات و دستگاه های ساخت غرفه ها سرعت و زیباسازی را تا حد زیادی افزایش داده است.رعایت شاخصه های زیبایی مانند رنگ آمیزی ،نورپردازی ،چیدمان خلاقانه و استفاده بهینه از فضا و هارمونی در ارائه محصولات باعث شاخص شدن غرفه و گامی موثر در جهت رشد مارکتینگ و جذب هرچه بهتر مخاطب خواهد بود.

پیشنهاد دکور شیراز به شما:

پروسه غرفه سازی در عین حال که جذاب می­باشد خالی از دردسرهم نیست.با توجه به تاثیر غرفه های نمایشگاهی بر رونق کسب و کارها جهت جذب هرچه بیشتر مخاطب به مباحث زیر خواهیم پرداخت با ما همراه باشید:

  • طراحی زیبا و چشم گیر .در این زمینه با استفاده از رنگ های مرتبط با محصول یا خدمت مورد ارائه می­توانید غرفه منحصر به فردی را پدید آورید.گاهی با تمرکز بر یکی از اجزا تشکیل دهنده غرفه ، به طور مثال کف یا دیواره ها سعی در نمایش هرچه بهتر محصولات خود کنید.در عین حال زیبایی در سادگیست این نکته را فراموش نکنید.
  • استفاده از نوعی ناهمگونی در طراحی غرفه های نمایشگاهی به عبارت دیگر استفاده از زاویه های ناموزون و رنگ های متضاد در کنار یکدیگر.
  • با استفاده از فضاهای فرورفته و برجسته در طراحی غرفه ها و محدودکردن میدان دید مخاطب باعث برانگیختگی حس کنجکاوی و وادارکردن وی جهت ورود به غرفه شوید.
  • نورپردازی مناسب و هماهنگ به گونه ای که کل غرفه دیده شود و به گذاشتن چند چراغ در جلو غرفه بسنده نکنید.
  • فراهم نمودن محیطی صمیمی .با چیدمان فضای درون غرفه ، خود را همواره آماده پذیرش بازدید کنندگان نشان دهید.در پایان ملاقات ارائه کارت ویزیت ،هدایا و اشانتیون نیز پیشنهاد می­گردد.
  • از بازدیدکنندگان غرفه خود در مورد نکاتی که باعث جلب توجه و بازدید از غرفه شما شده است را جویا شوید.این امر تلاشی است در جهت تقویت نقاط مثبت و رفع نواقص و جنبه های منفی که در سال­های آینده غرفه­ای جذاب­تر و پرمخاطب تر داشته باشید.
  • از نیروهای حرفه ای و متخصص جهت ارائه محصولات خود در غرفه استفاده کنید.شخصی که در غرفه شما ایستاده نشان دهنده شخصیت کارشماست.دارابودن ظاهرمناسب و آراسته،آگاهی کامل از محصول،پرهیز از صحبت تلفنی ،خوش برخوردبودن ،عدم درگیری با بازدیدکنندگان و... نکاتی است که میبایست رعایت شود.
نویسنده : مدیر سایت
جمعه 13 مهر 1397
    
بازدید: 1493
    
زبان : فارسی
    
غرفه سازی نمایشگاهی
غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی

نظرات